POMPY CIEPŁA OPOLE

POZNAJ POMPY CIEPŁA SHIZEN.

Shizen (z japońskiego „natura”) to wynik poszukiwań najlepszych rozwiązań w oparciu o japońskie wzorce. Pompy Shizen w ujemnych temperaturach pracują z wysokim współczynnikiem COP, dlatego koszty użytkowania są niskie. Pompy ciepła to rozwiązanie znane i cenione. Natomiast dostosowanie tej technologii do polskiego klimatu okazało się kluczowe. Odpowiedzią na te wymogi środowiskowe okazało się zastosowanie sprężarek dwurotacyjnych japońskiej firmy Panasonic i zastosowanie w pompach ulepszonego wtrysku EVI.
POLSKA, 5-LETNIA GWARANCJA

W przypadku awarii możesz liczyć na reakcję serwisową firmy w ciągu 24 godzin. Wydłużona gwarancja realizowana na terenie całego kraju sprawia, że poczujesz się w pełni bezpiecznie. 

JAPOŃSKA TECHNOLOGIA

Inwerterowa pompa ciepła znacznie szybciej uzyskuje spodziewaną temperaturę. Automatycznie dostosowuje intensywność pracy do potrzeb i utrzymuje nastawioną temperaturę.

FUNKCJA EVI

Jest to ulepszony wtrysk pary, który powstaje w dodatkowym wymienniku. Dzięki temu sprawność urządzeń jest jeszcze wyższa. Pompy z tym system są w stanie podgrzać wodę do temperatury 65°C nawet przy temperaturze zewnętrznej -15°C.

2-ETAPOWY, SCPECJALISTYCZNY AUDYT

Specjalny 2-etapowy audyt gwarantuje poprawność doboru mocy Twojego urządzenia. Dzięki temu masz pewność, że pompa ciepła będzie działać sprawnie przez długie lata.

DODATKOWY WTRYSK PARY

FUNKCJA EVI

Pompy Shizen AMS-RS wyposażyliśmy w podwójną sprężarkę rotacyjną Full Inverter marki Panasonic. Inwertorowa pompa ciepła znacznie szybciej uzyskuje spodziewaną temperaturę. Automatycznie dostosowuje intensywność pracy do potrzeb i utrzymuje nastawioną temperaturę.

5 LAT PEŁNEJ OCHRONY

Polska gwarancja

5-letnia polska gwarancja realizowana na terenie kraju w ciągu 48 godzin zapewnia naszym klientom pełne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Dodatkowo, w przypadku pomp typu monoblok, pompy ciepła firmy Hewalex nie wymagają corocznych, płatnych przeglądów.

GWARANCJA POPRAWNOŚCI DOBORU POMPY

2-ETAPOWY AUDYT

Dwuetapowy audyt oznacza że dbamy o specjalistyczną wiedzę naszych handlowców, którzy dzięki temu dobierają właściwą pompę ciepła. Jeszcze na długo przed montażem następuje weryfikacja doboru pompy przez inżyniera jako drugi etap weryfikacji. Dzięki temu dbamy o Państwa bezpieczeństwo i spokojny sen.

System zdalnego monitorowania

JAPOŃSKA TECHNOLOGIA.

Pompy Shizen AMS-RS wyposażyliśmy w podwójną sprężarkę rotacyjną Full Inverter marki Panasonic. Inwerterowa pompa ciepła znacznie szybciej uzyskuje spodziewaną temperaturę. Automatycznie dostosowuje intensywność pracy do potrzeb i utrzymuje nastawioną temperaturę.

biuro@husarenergia.pl

Napisz do nas!

+48 784 925 684

+48 784 925 684