Oferty Pracy

BĄDŹ WILKIEM SPRZEDAŻY.

C​​​​​​zy zdarzyło Ci się, że pracowałeś w firmie, w której musiałeś sprzedawać produkty, do których nie byłeś przekonany, a jednocześnie wiedziałeś, że potrzebujesz niesamowitych argumentów, aby przekonać klienta? Dodatkowo nierealne targety sprzedażowe powodowały u Ciebie stres, a w konsekwencji obawy przed zwolnieniem? W Husar Energia będziesz odpowiedzialny za sprzedaż wysokiej jakości produktów, które zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Jesteśmy firmą z ambitnymi pomysłami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które zdecydowanie ułatwią Ci sprzedaż. Szukamy sprzedawców na terenie województw opolskiego, śląskiego, łódzkiego oraz świętokrzyskiego. Wyślij nam swoje CV.

KOGO SZUKAMY.

DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY

UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE

CHĘĆ SAMODZIELNEGO DZIAŁANIA

UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJACYJNE

Nie ważne, co i kiedy sprzedawałeś. Ważne, że Twoje doświadczenie w połączeniu z efektywnym i szybkim szkoleniem produktowym pozwoli Ci szybko osiągać bardzo zadowalające efekty finansowe. Sky is the limit!

Jeśli potrafisz szybko i skutecznie nawiązywać relacje z innymi, nie wahaj się wysłać nam swoje CV. Szukamy osób, które bez trudu odnajdą się w każdej sytuacji komunikacyjnej

Działaj samodzielnie, ale nie wahaj się zadawać pytań! Zespół doświadczonych praktyków odpowie na każde Twoje pytania, co przełoży się na konkretne wyniki finansowe.

Potrafisz aktywnie słuchać swojego rozmówcy i rozumiesz jego potrzeby, a jednocześnie w zdecydowany sposób bronisz swojego stanowiska? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!

CO OFERUJEMY.

najbardziej wyróżniająca się oferta na rynku100%
najlepszy stosunek wynagrodzenia do ceny instalacji90%
Profesjonalne szkolenia przygotowawcze70%
codzienne wsparcie na każdym etapie pracy80%
UMOWĘ WSPÓŁPRACY B2B100%

NAPISZ DO NAS.

Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń!
Wybranych kandydatów zaprosimy
na rozmowę kwalifikacyjną!

+48 77 544 59 18

biuro@husarenergia.pl