Koordynator Działu Logistyki i Zamówień

Do naszego zespołu poszukujemy Koordynatora Działu Logistyki i Zamówień – praca stacjonarna w biurze w Opolu.

Miejsce pracy:

  • Praca w terenie: woj. Opolskie, Opole

Dział firmy:

Dział Logistyki i Zamówień

Zakończenie rekrutacji:

Rekrutacja ciągła

    Załącz pliki z dysku

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    Poszukujemy osoby skrupulatnej, chętnej do nauki, o pozytywnym nastawieniu do życia i wysokiej kulturze osobistej. Praca polega głównie na:

    • Projektowaniu rozmieszczenia paneli PV w programach komputerowych, na podstawie dostarczonego przez przedstawicieli audytu papierowego oraz zdjęć dachu
    • Zapewnienie w projektach optymalnego wykorzystania powierzchni dla jak najwyższej efektywności instalacji.
    • Kompletowanie i zamawianie elementów do montażu fotowoltaiki na podstawie dokumentacji technicznej
    • Kontrolowanie terminowych dostaw elementów montażowych do klientów
    • Bezpośredni kontakt z ekipami montażowymi i zarządzanie kalendarzem budów (Planowanie i prowadzenie procesu instalacji lub termomodernizacji)
    • Kontakt z klientem w celu ustalania i potwierdzenia terminów prac
    • Dbanie o ciągłość pracy dla ekip montażowych poprzez planowanie w kalendarzu
    • Współpraca oraz budowanie dobrych relacji z istniejącymi i nowymi hurtowniami
    • Oznaczanie odpowiednich statusów i raportowanie w czasie rzeczywistym etapów realizacji klientów w programie CRM
    • Archiwizowanie zdjęć pochodzących z montaży (zdjęcia z realizacji, protokołów odbioru)
    • Współpraca z pozostałymi osobami w biurze oraz zespołem handlowym
    • Weryfikowanie poprawności spisanych umów

    WYMAGANIA:

    Nie oczekujemy doświadczenia w branży OZE lub budowlance, ale wymagamy:

    • Umiejętność współpracy w zespole i chęci do nauki
    • Dokładności, skrupulatności i zaangażowania w powierzone zadania jak wyżej, raportowania wykonanych zadań
    • Przyjęcia odpowiedzialności nad powierzonymi zadaniami, w szczególności terminowości i poprawnych kalkulacji
    • Zorientowania na cel i realizację zadań
    • Panowania nad stresem i umiejętności podchodzenia do problemów w sposób praktyczny bez nadmiernych emocji

    Mile widziane:

    • Znajomość branży OZE, a zwłaszcza PV, magazynów energii, pomp ciepła
    • Wiedza na temat stosowanych komponentów do montaży i trendów w branży
    • Znajomości programów wspierających projektowanie instalacji fotowoltaicznych

    CO OFERUJEMY:

    • Pracę biurową w Opolu w pełnym wymiarze godzin (7:30 – 15:30)
    • Dobrze wyposażone stanowisko pracy w klimatyzowanym pokoju biurowym oraz bezpłatne miejsce parkingowe
    • Wolne soboty – pracujemy od poniedziałku do piątku
    • Wynagrodzenie oparte o podstawę oraz premię gwarantowaną za spełnienie podstawowych standardów pracy
    • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia pracy z klientem B2C i B2B
    • Kawę, herbatę, spotkania integracyjne, zniżki na produkty firmowe

    Proces
    rekrutacji

    1