Doradca Energetyczny

Do naszego zespołu poszukujemy doradców Energetycznych na terenie całego kraju – praca mobilna.

Miejsce pracy:

  • Praca stacjonarna: Opole

Dział firmy:

Dział sprzedaży

Zakończenie rekrutacji:

rekrutacja ciągła

    Załącz pliki z dysku

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Kontakt z klientem celem umówienia spotkania handlowego
    • Sprzedaż B2B/B2C instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła, instalacji wiatrowych oraz kompleksowej termomodernizacji budynków z dotacją Czyste Powietrze
    • Raportowanie wyników sprzedażowych w CRM
    • Współpraca z działem realizacji

    WYMAGANIA:

    • Znajomość branży OZE, a zwłaszcza PV, magazynów energii, pomp ciepła
    • Znajomosć technik sprzedazowych
    • Znajomość programów dotacyjnych Mój Prąd i Czyste Powietrze
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Zorientowanie na cel i realizację zadań
    • Wysoka kultura osobista i nienaganny wygląd

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień turbin wiatrowych
    • Znajomość zagadnień termomodernizacyjnych

    CO OFERUJEMY:

    • Niskie ceny bazowe i atrakcyjne prowizje z narzutów
    • Gwarantowaną jakość obsługi klienta i montażu co przekłada się bezpośrednio na polecenia
    • Możliwe leady sprzedażowe
    • Możliwość zarządzania własnym zespołem sprzedażowym
    • Szkolenia sprzedażowe i techniczne od wieloletnich praktyków z branży OZE
    • Jasną ścieżkę kariery i możliwość awansu

    Proces
    rekrutacji

    1