FOTOWOLTAIKA OPOLE

POZNAJ NIEPALNE PANELE SUNPROPOWER.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnych rozwiązań użytych przy produkcji paneli SunProPower koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami. Zapewnij sobie oraz swojej rodzinie pełne bezpieczeństwo oraz najwyższe uzyski na rynku. Postaw na niepalne panele fotowoltaiczne w technologii HJT!
Technologia Double Glass

Niepalne panele fotowoltaiczne

Jedną z najważniejszych korzyści z zastosowania paneli typu double glass jest fakt, że zarówno przednia, jak i tylna strona modułu jest wykonana z wysokiej jakości szkła hartowanego, co gwarantuje podwyższoną odporność ogniową i chemiczną. Oznacza to, że panele SunProPower są praktycznie niepalne! Gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa przeciwpożarowego, co potwierdza Certyfikat TUV klasy A.

Technologia Bifacial

Do 20% więcej energii

Panele bi-facial to inaczej panele dwustronne, co oznacza, że mogą one produkować prąd zarówno z jednej, jak i z drugiej, tylnej części modułu. Dzięki temu produkcja, w zależności od zastosowanego podłoża (w przypadku instalacji gruntowych) może być wyższa nawet o 20%!

W przypadku paneli bi-facial najlepiej sprawdzają się powierzchnie płaskie, które jednocześnie silnie odbijają światło słoneczne. Zdolność odbijania światła słonecznego od podłoża określa się za pomocą współczynnika albedo. Im wyższy współczynnik tym więcej światła trafia do tylnej części modułu zapewniając zwiększoną produkcję energii elektrycznej. Z tego powodu w roli podłoża najlepiej sprawdzają się np.  biała membrana dachowa (80%), beton pomalowany na biało (ok. 80%) lub biały grys (60-70%).

Zwiększona wydajność przy częściowym zacienieniu

HALF CELL

Moduły half cell to wyższa moc wyjściowa, a co najważniejsze zwiększona wydajność przy częściowym zacienieniu lub zabrudzeniu ogniwa. W technologii hal cell bądź half cut każdy panel składa się z ogniw ciętych na pół, co oznacza, że z tradycyjnego ogniwa 156×156 mm powstaje ogniwo o wymiarze 156 x 78 mm. W tradycyjnym module znajduje się 60 ogniw, a w half cut dwa razy więcej, czyli 120. Jakie są najważniejsze korzyści z zastosowania technologii half cell?

  • większa moc,
  • lepsza praca przy częściowym zacienieniu czy zabrudzeniu ogniwa,
  • większa wytrzymałość mechaniczna.
Niezawodność od Lidera Rynku

CERTYFIKAT TIER 1

Bloomberg New Energy Finance zalicza SunProPower do globalnych producentów paneli fotowoltaicznych poziomu TIER 1. Jakie kryteria musi spełnić producent?

  1. Wszystkie etapy procesu produkcyjnego producent wykonuje samodzielnie.
  2. Przedsiębiorstwo istnieje przynajmniej 5 lat, posiada w pełni zautomatyzowany proces produkcji i najwyższy standard kontroli jakości.
  3. Producent musi wykazywać płynność finansową – nie może być w trakcie ogłoszenia o bankructwie, niewypłacalności czy zadłużeniu.
  4. 6 różnych banków musi potwierdzić wypłacalność finansową danego producenta.
niepalne panele fotowoltaiczne znshine solar

biuro@husarenergia.pl

Napisz do nas!

+48 77 544 59 18

+48 77 544 59 18