Nasz Zespół.

Tomasz Borgul

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Specjalista ds. marketingu i reklamy. Ukończył Uniwersytet Opolski na kierunku politologia ze specjalizacją dziennikarską oraz Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji na kierunku Content Marketing. Od 2011 r. odpowiedzialny za realizację kampanii marketingowych oraz promocyjnych, a następnie strategii sprzedażowych na terenie całego kraju. W Husar Energia odpowiedzialny za tworzenie algorytmów sprzedażowych oraz pozyskiwanie nowych klientów biznesowych. Wiecznie zajęty realista życiowy, dla którego nie ma słowa nie da się.

Łukasz Borkowski

Dyrektor ds. Zamówień i Logistyki

Mgr inż. budownictwa z Politechniki Opolskiej. Od 2011 do 2016 r. kierownik ds. techniki grzewczej odpowiedzialny za duże projekty. Znawca technicznych aspektów na wielu frontach. W firmie Husar Energia odpowiedzialny za dział zamówień i logistyki. Łukasz skrupulatnie dobiera wszystkie komponenty niezbędne do wykonania instalacji fotowoltaicznej, zwracając przede wszystkim uwagę na jakość oraz bezpieczeństwo klientów. W kontakcie z klientem wykazuje elastyczność w myśleniu i działaniu, a dzięki rzetelności oraz pewności siebie potrafi zjednać sobie nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wojciech Nowak-Malik

Dyrektor ds. Działu Technicznego i Wdrożeń

Chodzący dział techniczny i encyklopedia wiedzy fotowoltaicznej. Posiada 6-letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Od 2019 roku zdobywał doświadczenie w największych firmach fotowoltaicznych w Polsce. Podejmuje się trudnych wyzwań i zawsze dopina wszystko na ostatni guzik. W Husar Energia odpowiedzialny za rozwój biznesu i dział techniczny, a także za wdrożenie doradców handlowych. Wojciech tworzy rozwiązania techniczne tak, aby Państwa instalacja zawsze była wykonana zgodnie ze sztuką.